سرانور؛ خانه اهالی قرآن. تلاش ما کمک به پرورش و تعلیم شماست. سرانور مرکزی برای آموزش هوشمند در دنیای مجازی است

سرانور

نشست با مدیرکل تبلیغ و ترویج معاونت قرآن و عترت برای هماهنگیِ برگزاری جشنواره آیات در استان قزوین

نشست با مدیرکل تبلیغ و ترویج معاونت قرآن و عترت برای هماهنگیِ برگزاری جشنواره آیات در استان قزوین

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین این نشست با حضور محمدحسین اسماعیلی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی قزوین، صالح پور رئیس اتحادیه بین المللی نمایشگران عروسکی ایران (یونیما) ، ایزدفر معاون هنری و سینمایی، آقاحسینی مسئول گروه قرآن اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی قزوین و کیوان حبیبی رئیس انجمن هنرهای نمایشی استان قزوین در دفتر امیرنیا مدیرکل تبلیغ و ترویج معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد.

محمدحسین اسماعیلی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان در این نشست با اشاره به اینکه اکنون شاهد آسیب‌هایی در سطح جامعه هستیم که برای هرکدام از آن‌ها باید پیوست‌های قرآنی در نظر گرفته شود، اظهار کرد: باید نسخه قرآنی برای درمان این آسیب‌ها پیچیده شده و با نسخه قرآنی به تسکین این دردها بپردازیم.

اسماعیلی بیان داشت: سال گذشته نمایشگاه قرآن را با کمک های شما پس از چندین سال در استان قزوین راه اندازی کردیم و بازخورد بسیار خوبی دریافت کردیم.

وی در ادامه خواستار برگزاری جشنواره آیات در استان قزوین با همکاری معاونت قرآن و عترت و مشارکت یونیما شد و گفت: همان طور که می دانیم حوزه قرآن از ظرفیت بسیار گسترده و عظیمی برخوردار است و استان قزوین این پتانسیل را دارد که جشنواره نمایش عروسکی آیات در آن برگزار شود.

لطفا برای بهرمندی از تجربه مطلوب‌تر از مرورگرهای مطرح استفاده کنید.