سرانور؛ خانه اهالی قرآن. تلاش ما کمک به پرورش و تعلیم شماست. سرانور مرکزی برای آموزش هوشمند در دنیای مجازی است

سرانور

جانشین فرمانده تیپ 82 سپاه صاحب‌الامر: ما باید پایبند به خون شهید سلیمانی باشیم

جانشین فرمانده تیپ 82 سپاه صاحب‌الامر: ما باید پایبند به خون شهید سلیمانی باشیم

مهرداد افروزی، جانشین فرمانده تیپ 82 سپاه صاحب‌الامر در مراسم تجلیل از خادمان قرآن کریم، نشست اصحاب فرهنگ و هنر در پاسداشت سردار شهید سپهبد قاسم سلیمانی که شب گذشته 17 دی در نمایشگاه قرآن قزوین برگزار شد، گفت: ما باید انتقام سردار سلیمانی را بگیریم همانطور که رهبر انقلاب از تعبیر انتقام سخت استفاده کرده است، ما باید پایبند به خون شهید سلیمانی باشیم و اینطور نباشد که دو روز بعد از خاکسپاری ایشان همه چیز را به فراموشی بسپاریم.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین مهرداد افروزی، جانشین فرمانده تیپ 82 سپاه صاحب‌الامر در این مراسم با اشاره به شهادت سردار قاسم سلیمانی تصریح کرد: امروز مردم ما داغدار هستند چرا که سردار سلیمانی بی‌نظیر بود و تا نمونه ایشان تکرار شود نیازمند زمان زیادی است..

وی ضمن اشاره به اینکه سردار سلیمانی فرمانبردار تام ولایت بود، افزود: ایشان با دستور مقام معظم رهبری تمام وجود خود را برای اعتلای نظام مقدس اسلامی گذاشت، سال‌ها باید از فقدان سردار سلیمانی بگذرد تا بتوانیم از این افراد در جامعه تربیت کنیم.

این مسئول در ادامه تأکید کرد: حضور سردار در جبهه‌های نبرد مربوط به چند سال اخیر نیست، ایشان در دوران دفاع مقدس نیز حضور تأثیرگذاری داشتند و بعد از آن نیز در مأموریت‌های مخفی شرکت داشتند و برای کمک به مظلومان تلاش می‌کردند.

جانشین فرمانده تیپ 82 سپاه صاحب‌الامر (عج) تأکید کرد: بیش از 170 گروه تکفیری در سوریه ایجاد شده بود و سلاح‌هایی از اروپا و ترکیه از طریق صهیونیست‌ها به گروه‌های معاند تکفیری داده شده بود اما با حضور سردار سلیمانی در کشور سوریه شاهد نابودی داعش بودیم.

افروزی خاطرنشان کرد: این همان اتفاق خجسته‌ای بود که امام خمینی (ع) فرموده بودند که انقلاب را باید صادر کنیم، سردار سلیمانی با تفکر بسیجی توانست نیرو تشکیل دهد و در سوریه‌ای که بیش از 90 درصد تحت تأثیر گروه‌های معاند بود، به فضل خدا و حمایت‌های سردار سلیمانی قضیه برعکس شد و چهار درصد تحت نیروهای تکفیری قرار گرفت.

وی تصریح کرد: به واسطه سردار، داعش به زباله‌دان تاریخ پیوست، نیروهای مردمی نیاز به یک انسان متعهد، اخلاقی و معتقد داشتند که نیروهای مردم را علیه تکفیری‌ها منسجم کند.

جانشین فرمانده تیپ 82 سپاه صاحب‌الامر (عج) اظهار کرد: حالا ما باید انتقام سردار سلیمانی را بگیریم همانطور که رهبر انقلاب از تعبیر انتقام سخت استفاده کرده است، ما باید پایبند به خون شهید سلیمانی باشیم و اینطور نباشد که دو روز بعد از خاکسپاری ایشان همه چیز را به فراموشی بسپاریم؛ آمریکا در مقاطع مختلف به ما ضربه زده است برای مثال در سال 65 ایرباس ما را زدند و مردم مظلوم به شهادت رسیدند و سال ۶۶ حادثه حجاج را رقم زد.

وی بیان کرد: امام خمینی (ره) همان زمان تأکید کرد که باید جواب بدهیم، اگر جواب داده بودیم به این مراحل نمی‌رسیدیم، باید توجه کنیم که کلیدواژه انتقام سخت آزمایش ملت است، اگر برخورد سهمگین و راهبردی اتفاق نیافتد ممکن است از آزمایش سرافراز بیرون نیاییم، دشمن باید جواب سنگینی را دریافت کند

۱۸ دی ۱۳۹۸ ۱۳:۲۸

لطفا برای بهرمندی از تجربه مطلوب‌تر از مرورگرهای مطرح استفاده کنید.