سرانور؛ خانه اهالی قرآن. تلاش ما کمک به پرورش و تعلیم شماست. سرانور مرکزی برای آموزش هوشمند در دنیای مجازی است

سرانور

استاندار قزوین: امروز نیاز داریم در کنار قرائت و حفظ قرآن، عمل به آن را نیز مورد توجه قرار دهیم

استاندار قزوین: امروز نیاز داریم در کنار قرائت و حفظ قرآن، عمل به آن را نیز مورد توجه قرار دهیم

هدایت‌الله جمالی‌پور، استاندار قزوین در آیین افتتاح دوازدهمین نمایشگاه قرآن کریم استان قزوین تصریح کرد: امروز نیاز داریم در کنار قرائت و حفظ قرآن، عمل به آن را نیز مورد توجه قرار دهیم زیرا جامعه‌ای که رفتارش متناسب با قرآن و مبتنی بر دستورالعمل‌های آن باشد بی‌شک موفق خواهد بود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین هدایت‌الله جمالی‌پور، استاندار قزوین در آیین افتتاح دوازدهمین نمایشگاه قرآن کریم استان قزوین بیان کرد: قرآن منظومه‌ای بزرگ برای زندگی انسان است زیرا هر آنچه مورد نیاز زندگی بشر برای رسیدن به سعادت است در قرآن کریم وجود دارد.

جمالی‌پور خاطرنشان کرد: آنچه امروز در جامعه می‌بینیم نشان دهنده فاصله گرفتن ما از قرآن است بنابراین اگر در حین اینکه قرآن را می‌خوانیم عمل به قرآن هم داشته باشیم بی‌شک گرفتاری‌های جامعه نیز از بین می‌رود.

وی ضمن اشاره به اینکه باید به قرآن بازگردیم تا سعادت همه ما رقم بخورد؛ تصریح کرد: وقتی از قرآن فاصله بگیریم ضد ارزش‌های قرآن و دین تبدیل به ارزش می‌شود و آن وقت جامعه با مشکل مواجه خواهد شد.

این مسئول تصریح کرد: امروز نیاز داریم در کنار قرائت و حفظ قرآن، عمل به آن را نیز مورد توجه قرار دهیم زیرا جامعه‌ای که رفتارش متناسب با قرآن و مبتنی بر دستورالعمل‌های آن باشد بی‌شک موفق خواهد بود.

وی در ادامه با اشاره به اینکه با شعار نمی‌توانیم حکومت اسلامی داشته باشیم، اظهار کرد: اگر بخواهیم جامعه مهدوی داشته باشیم باید ارزش‌های قرآن را مورد توجه قرار دهیم

استاندار قزوین عنوان کرد: وقتی فرهنگ قرآن در جامعه مطرح شود انسان عزت پیدا می‌کند و دیگر بداخلاقی‌های سیاسی و اجتماعی و نفاق نخواهیم داشت و رفتار ما اخلاق‌مدارانه خواهد بود.

1

شایان ذکر است این نمایشگاه از 11 تا 18 دی ماه به مدت یک هفته دایر بوده و محصولات ارائه شده در آن با 40درصد تخفیف به فروش می رسد.

دوازدهمین نمایشگاه قرآن کریم استان قزوین توسط اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین با همکاری شورای اسلامی شهر و شهرداری قزوین در مسجدجامع امام حسن عسگری (ع) واقع در میدان دوم شهرک کوثر دایر شده است.

۱۲ دی ۱۳۹۸ ۱۱:۳۳

لطفا برای بهرمندی از تجربه مطلوب‌تر از مرورگرهای مطرح استفاده کنید.